Kinnisvara kiirost

Ostame kinnisvara üle kogu Eesti.

Kinnisvara kiirost

Meie, Kinnisvara Kiirost, oleme kinnisvara kokkuostu ettevõte, mis pakub kiiret ja ausat kinnisvara müüki ilma hindamisakti ja maakleritasuta. Meie ekspertide abiga saate usaldusväärse nõustamise ning kiire asjaajamise, kui soovite oma kinnisvara müüa. Meie teenus on saadaval Tallinnas, Tartus, Pärnus ja nende lähiümbruses.

Meie eesmärk on väärtustada teie aega ja pakkuda kinnisvara müüki kiiremini kui tavalisel kinnisvara turul. Tavaliselt kulub korteri müügiks keskmiselt 3-6 kuud ning maja müügiks 6-12 kuud. Kuid meie teenusega saate tehingu kiiresti ja lihtsalt tehtud. Teeme tasuta hinnapakkumise 24 tunni jooksul igas seisukorras kinnisvarale. Kohustusi pole, te otsustate ise, kas ja millal soovite oma kinnisvara meile müüa. Me katab kõik tehinguga seonduvad kulud.

Meie teenus on sobilik nii era- kui äriklientidele. Pakume kinnisvara kokkuostu, mis tähendab, et saate oma kinnisvara müüa meile ja saada raha kohe kätte. Pakume ka kinnisvara kiirmüüki, mis on sobilik neile, kes soovivad kiiresti oma kinnisvara müüa ja mitte sellega ise tegeleda.

Korterite ja majade kiirost

Korterite kiirost

Meie teenused hõlmavad kiirmüüki kõikjal Eestis asuvatele korteritele. Kui soovite kiiresti müüa oma korterit ilma maakleritasuta, siis olete jõudnud õigesse kohta. Pakume kiiret ja usaldusväärset teenust, mis võimaldab teil müüa oma korteri vaid mõne tööpäevaga.

Kui soovite müüa oma korterit, siis võtke meiega ühendust. Me ostame kortereid Tallinnas ja Harjumaal ning maksame kuni 90% turuhinnast. Meie kogenud meeskond aitab teil kiirelt ja professionaalselt kogu tehingu vormistada.

Majade kiirost

Ostame kinnisvara Tallinnas ja Harjumaal, sealhulgas maju. Kui soovite müüa oma maja kiiresti ja lihtsalt, siis võtke meiega ühendust. Meie kogenud meeskond aitab teil kogu tehingu vormistada ning maksame kuni 90% turuhinnast.

Meie teenused hõlmavad hindamist, turuanalüüsi ja tasuta hinnapakkumise koostamist. Kui soovite müüa oma maja, siis võtke meiega ühendust ning me aitame teil kiirelt ja professionaalselt kogu tehingu vormistada.

Vormista tehing kiiresti

Meie teenused hõlmavad kiirmüüki kõikjal Eestis asuvatele korteritele ja majadele. Kui soovite müüa oma kinnisvara kiiresti ja lihtsalt, siis võtke meiega ühendust. Meie kogenud meeskond aitab teil kogu tehingu vormistada ning maksame kuni 90% turuhinnast.

Meie teenused hõlmavad hindamist, turuanalüüsi ja tasuta hinnapakkumise koostamist. Kui soovite müüa oma kinnisvara, siis võtke meiega ühendust ning me aitame teil kiirelt ja professionaalselt kogu tehingu vormistada.

Koormatud kinnisvara ja pärandvara

Kui teil on koormatud kinnisvara või pärandvara, võib selle müük olla keeruline. Meie kinnisvara kiirostmise teenus on loodud selleks, et aidata teil kiirelt ja lihtsalt müüa oma kinnisvara, mis võib olla koormatud võlgade, hüpoteekide või muude probleemidega.

Kui kinnisvara on koormatud võlgadega, võib see olla takistuseks selle müügile. Meie saame aidata teil leida lahenduse, et müük oleks võimalik. Üks võimalus on võlgade ettemaks, mis võimaldab teil tasuda võlad enne kinnisvara müüki. Meie saame aidata teil leida sobiva ettemaksu lahenduse, mis võimaldab teil kinnisvara müüa kiirelt ja lihtsalt.

Kui kinnisvara on koormatud hüpoteekidega, võib see piirata selle müüki. Meie saame aidata teil leida lahenduse, et müük oleks võimalik. Üks võimalus on hüpoteegi tasumine enne kinnisvara müüki. Meie saame aidata teil leida sobiva hüpoteegi tasumise lahenduse, mis võimaldab teil kinnisvara müüa kiirelt ja lihtsalt.

Kui kinnisvara on pärandvara, võib selle müük olla keeruline. Meie saame aidata teil leida lahenduse, et müük oleks võimalik. Üks võimalus on kohtutäituriga kokkuleppe saavutamine, mis võimaldab teil kinnisvara müüa kiirelt ja lihtsalt.