Seminariruumid

Seminariruumid Tallinnas, Tartus, Pärnus.

Seminariruumid

Valikus on erinevaid seminariruumide võimalusi Tartus, Tallinnas ning Pärnus, mis kõik pakuvad kaasaegset tehnikat ja mugavusi. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat kohtumispaika, olenemata teie ürituse suurusest või tüübist.

Seminariruumid Tartus

Tartus leiate mitmeid võimalusi seminaride ja koosolekute jaoks, mis on varustatud vajaliku tehnikaga. Näiteks Ajurünnakustuudio Loovusait pakub unikaalset atmosfääri ürgse rabajärve kaldal, sobides kuni 20 inimesele ning on võimalik koos ööbimisvõimalusega mahutada veelgi rohkem külalisi. Saadaval on nii projektor kui ka heli ja valgustus süsteemid. Lisaks on võimalus tellida catering ja lisategevusi.

Seminariruumid Tallinnas

Tallinna seminariruumid on mitmekülgsed ja paindlikud, sobides väikestele töögruppidele kuni suurtele konverentsidele. Näiteks Villa Leonard pakub ruume kuni 40 inimese seminaridele, pakkudes privaatset ja mugavat keskkonda. Kõik ruumid on kaasaegse tehnikaga varustatud, mis võimaldab teil korraldada eduka ürituse. Ürituste korraldamiseks on oluline eelnev broneering ning hinnakiri on kättesaadav e-posti teel.

Seminariruumid Pärnus

Pärnus asuvad seminariruumid on valiedatud lähtuvalt erinevatest vajadustest, alates intiimsetest koosolekuruumidest kuni avarate konverentsisaalideni. Pärnu pakub nii traditsioonilisi saalipaigutusi kui ka looduslähedasi kohtumispaiku. Tagatakse wifi ühendus, mugavad toolid ja võimalus planeerida kohvipause. Lisaks sellele on mõned ruumid varustatud spetsiaalse tehnikaga grupitööde ja ajurünnakute korraldamiseks.

Saada sõnum