Korterite müük

Korterite müük Tallinnas, Tartus, Pärnus.

Korterite müük

Meie kogemuse põhjal on korterite müügiprotsess Eestis liikumas nii vaba kui ka uue kinnisvara poole. Üha enam otsitakse kortereid, mis on varustatud kaasaegsete mugavustega nagu avatud köök, saun ja uus torustik.

Korterite müük Tartus

Tartus müüdavate korterite seas on tavaline leida hiljuti renoveeritud kinnisvara. Enamasti on need korterid kivimajades, mille ehitusaasta jääb vahemikku 1961 kuni 2023. Ostjate huvi keskendub sageli korteritele, mis asuvad 3. korrusel 3-korruselistes hoonetes või on eriti valgusküllased. Tartus toimub tihti kliendipäevad, kus on võimalik kortereid lähemalt vaadata ja otsustada, kas huvi on piisav, et jätkata ostuprotsessiga.

  • Kivimaja: Korterid Tartus on enamasti ehitatud vastupidavatest materjalidest.
  • Saun ja avatud köök: Need on populaarsed lisaväärtused Tartu korterite puhul.

Korterite müük Tallinnas

Tallinna kinnisvaraturg on dünaamiline, tiheda konkurentsiga ja pakub laia valikut erinevas seisukorras kortereid. Uued elamuprojektid on tavaliselt varustatud A-energiaklassi hoonetega, kus on saadaval kõik kaasaegsed mugavused. Korterid müüakse tihti koos mööbliga, kusjuures paljudel on lisaks vann või dušš ja uus torustik. Erilist huvi äratavad heas korras või just renoveeritud korterid, kus on näiteks vaba planeeringuga ruumid või terrass.

  • Uued projektid: Pakuvad kvaliteeti ja energiasäästlikkust.
  • Mööbliga: Sageli müüakse kortereid koos sisustusega.

Korterite müük Pärnus

Pärnus leidub nii renoveeritud vanu puitmaju kui ka värskelt valminud kinnisvara. Müügis olevate korterite hulgas on nõutud mugavused nagu keskküte, induktsioon- või elektripliit ning eraldi wc ja vannituba. Ostjad otsivad sageli valgusküllaseid kortereid, mis asuvad rohelises ja hubases piirkonnas, tihti isegi uuselamurajoonides. Korterite müügi puhul on oluline rõhutada, et huvi korral tuleks ühendust võtta otse e-posti teel.

  • Puitmajad: Renoveeritud ja ajaloolise hõnguga.
  • Keskküte ja induktsioonpliit: Nõutud omadused Pärnu korterite puhul.

Saada sõnum